Stairway..Her basamakta binbir Eğlence

::: ..:::.. ..:::.. ::: ::: ..:::.. ..:::.. ::: ::: ..:::.. ..:::.. ::: ::: ..:::.. ..:::.. ::: ::: ..:::.. ..:::.. ::: ::: ..:::.. ..:::.. :::

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Emre Aydın’dan "Bu Yağmurlar"

YazarMesaj
Songena
Admin

MesajKonu: Emre Aydın’dan "Bu Yağmurlar"   C.tesi Nis. 03, 2010 11:34 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Emre Aydın, İsveç'te "Kelly Clarkson, Eagle Eye Cherry, Sinead O'Connor, Santana gibi dünyaca ünlü sanatçıların da albüm kayıtlarını yaptığı “Mr Radar Music Stüdyoları”nda Mats Valentin Prodüktörlüğünde albüm çalışmalarını tamamladı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ama bu arada yeni albümü "Kağıt Evler" müzik marketlerdeki yerini almadan önce "Bu Yağmurlar" ile müzikseverler ile buluştu. İşte Emre’nin yeni albümü için ilk yorumları da şöyle: “İlk albümümden sonra geçen süre zarfında ilkinden daha iyi bir albüm yapmak için çok uğraştım ve artık son noktaya gelmeye başladık, dinleyicilerle buluşmak için gün sayıyorum”. Emre’nin yeni şarkısını sen de [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üzerinden dinleyebilirsin.

I wanna love you I wanna with you
Can you feel it, my feeling
Come to me, come a little bit closer and take my heart away
Everyday lovely day everyday I will whispering to you again
Sweeter than candy, I will give my love to you
Kullanıcı profilini gör http://stairway.yetkinforum.com

Emre Aydın’dan "Bu Yağmurlar"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yunus Emre
» Nero'da "illegal mode for this track" hatası